Thursday, September 28, 2023
HomeNEWSPo lahej ne det. Humb jeten pushuesja ne plazhin e Durresit

Po lahej ne det. Humb jeten pushuesja ne plazhin e Durresit

Nje 60 vjecare ka shkuar te lahet ne det diten e sotme ne plazhin e Durresit dhe ka humbur jeten kur eshte futur ne det.

Ngjarja ka ndodhur ne oren 13:20 ne plazhin e Durresit. 60 vjecarja ka rene ne kontakt me ujin dhe ka pesuar atak kardiak.

Policia ka shkuar ne vendngjarje dhe ka mesuar se 60 vjecarja ishte banuese në Bosnje Hercegovinë, ndërsa grupi hetimor po vijon punën për sqarimin e plotë të rrethanave

Advertisingspot_img

Popular posts

My favorites

I'm social

0FansLike
0FollowersFollow
3,872FollowersFollow
0SubscribersSubscribe