Personazhet publik sulmojnë avokat Ngjelën me komente të renda pas deklaratës qe ai bëri per femrën

0
257

Avokat Ngjela ka bërë një deklaratë të rëndë në emisionin “Me ler te flas” ku tha se femra teksa përdhunohet dhimbja i kthehet në kënaqësi dhe nuk e kundërshton më përdhunuesin e saj.

Këto fjale kanë ndezur një lum me komente negative për të.

Gazetarja Beti Njuma, e cila përmes një postimi në “Facebook”, shkruan se avokatin Ngjela e ka lënë mendja.

Gjithashtu ka reaguar edhe prezentuesi Enkel Demi, i cili shkruan se avokati është rëndë.

“Ky është rëndë…”, shkruan Demi

Gazetarja Dasara Karaiskaj ka reaguar duke e quajtur Ngjelën:

“O Spartak Ngjela, o pis! O fëlliqësirë. O neveri. Kaq kisha, faleminderit,”.

 

Me qindra jane komentet negative ndaj avokatit ku ne te t jera shkruhets e ai nuk duhet te dal me ne media.