Per herë të parë Olta zbulon foto me bashkëshortin dhe djalin

0
363

Një nga konkurentet më të forta që ka pasur shtëpia e Big Brother dhe ajo është Olta Gixhari.

Ajo një nga personazhet me të komentuara dhe ka qenë në qëndër të vëmëndjes.

Olta ka postuar diten e sotme një foto ku tregon se ajo po kalon shumë kohe me djalin e saj dhe me bashkeshortin e saj Dorin.

Ajo ka postuar një foto për herë të parë më të dhe me djalin.

Me i urojme ditë të bukura në familjen e saj të mrekullueshme.