Pasi u diagnostikua me tumor aktorja Sharon Stone ben thirje te gjitha femrave

0
1468

Sharon Stone u bën thirrje grave që gjithmonë të “marrin një mendim të dytë” nga profesionistët mjekësorë pasi ajo mori një diagnozë të gabuar që doli të ishte një “tumor i madh fibroid”. Nuk duhet te beni vizate tek nje doktor por dhe tek nje mjek tjeter.

Pasi dhimbja u përkeqësua, Stone, 64 vjeç, tha se vendosi të kërkonte një mendim të dytë nga një mjek tjetër, i cili i tha asaj se kishte “një tumor të madh fibroid që duhet të dilte jashtë”.

Ajo u shpreh se:“Zonja në veçanti: Mos u zhgënjeni ❣️MERI NJË MENDIM TË DYTË ❣️ Mund t’ju ​​shpëtojë jetën 🙏🏻💥”, shkroi ajo të hënën. “Do të pushoj për 4-6 javë për shërim të plotë. Gjithçka është mirë 💪🏻 🙏🏻.”

Ndaj kjo eshte menyra me e sigurt per ju te vizitoheni ne disa mjek qe te merrni nje mendim sa me te mire.