Pasi burri rreh ngruan ajo hidhet nga dritarja

0
148

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Belësh të Elbasanit ku mësohet se bashkëshorti ka rrahur gruan e tij. Pas të rrahurës gruaja është hedhur nga dritarja e banesës dhe është lënduar.

Ajo është dërguar në spitalin psikiatrik të Elbasanit pasi mendohet se vuan nga probleme mendore.

Pas ngjarjes është arreshtuar bashkeshorti dhe policia ka shkuar në vendngjarje. 35 vjecari akuzohet për dhunë ndaj gruas dhe në ditët në vazhdim pritet të zbardhet e verteta.