Pas debateve me Luizin dhe Amardon një tjetër banore bëhet gati të dalë nga BBV

0
493

By BBV ka qene shume ndryshe nga ato qe kane kaluar me pare.Diten e sotmne nje banore pritet te le shtepin pa debate te forta.

Banorja Antoneta Koçi po ben gati valixhet dhe pret per te lere shtepine.


Ajo e mori kete vendim pas debateve te forta mes Maestros dhe Luizit dhe ajo po behet gati te largohet.

Pasi ajo eshte bere gati po pritet dhe njoftimi nga produksioni qe ajo te lere shtepine.