Pas 6 dite nen rrenoja 13 vjecarja del duke buzeqeshur dhe e lumtur. Video

0
1938

Femija 13-vjeçar Arslan u nxor nga rrënojat në lagjen Nurdağı të Gaziantep pas 138 oresh.

Femija i cili mbijetoi për 6 ditë falë vendit ne cep te nje kollone bëri me dorë dhe buzëqeshi teksa doli nga rrënojat.Nje mrekulli e vertete. Ajo nuk e priste qe do te jetonte.

Ekipi i kerkim shpetimit tha se: “Ju prezantojme pas 6 ditësh nen rrenoja femijen trim.


Cdo dite ka shpetime jetesh nen rrenojat e termetit ne Turqi