Pas 2 aborteve këngëtarja e njohur jep lajmin e bukur

0
132

“Ajo është këtu! Me shumë besim, besim dhe pluhur zanash ajo ka mbërritur e sigurt. Ju lutem mirëprisni vajzën tonë ylber magjik: Pixie Rose Costabile”, shkroi këngëtarja.

Ardhja e Pixie vjen pasi Perri dhe burri i saj, Paul Costabile, pësuan dy humbje në 2020. Në janar 2020, Perri pësoi një abort në javën e 11-të dhe në nëntor të po atij viti, ajo ndau lajmin e lindjes së një vajze pajetë të cilën e kishte quajtur Rosie.

Këngëtarja është gjithashtu nënë e vajzës 4-vjeçare Carmella.