Orinda tregon te vërtetën/ Nuk dua do të jetojë me vjehrrën në një shtëpi

Së fundmi, një ndjekës e ka pyetur Orindën nëse është pro apo kundër jetesës me vjehërrit. Moderatorja tha se është kundër, pasi nuk ka rehati për askënd.

etoj me vje

“Xhan shume. Jam kunder. Edhe vjehrra ime eshte kunder, nuk ka rehati per askend nese s’eshte ne shtepine e vete. Ndihmen me te madhe e marr nga ajo por e di qe s’ka si qetesia e shtepise vete”, ka shkruar Orinda përmbi një foto të ëmbël, ku shfaqet me vjehrrën dhe të bijën.