Nuk do ta besoni sa shumë ka ndryshuar dhe është plakur Maria nga seriali ‘Për ty’ (Foto)

0
2348

Seriali ‘Për ty’ me aktorët kryesor ‘Maria’ dhe ‘Antonio’, vite më parë ishte ndër serialet më të shikuar në vendin tonë.

Pasi kanë kaluar vite nga xhirimi i kësaj telenovele, aktorja kryesore Ana De la Reguera, të cilën e njohim në rolin e Marisë ka ndryshuar shumë, shkruan lajmi.

Në një foto që aktorja meksikane ka publikuar në rrjete sociale, shihet shumë më ndryshe prej se e mbajmë mend nga seriali.

Ajo ka ndryshuar shumë dhe këtë gjë më së miri e tregon imazhi i saj, me të cilin përkujtoi babain e saj në ditën e baballarëve.

Shiko foton: