Nëna rreh fëmijën e vogël me shkelma në mes të Durrësit. Video

0
406

Nje video eshte publikuar ne faqen JOQ ku shikohet se si nena rreh femijen e saj dhe i bie ke duar dhe shkelma.

Video eshte filmuar ne qytetin e Durresit ne lagjen 13.

E cuditshme eshte se kur nena ka rrahur femijen nuk kane reaguar as njerezit qe ndodheshin prane saj.

Nje ngjarje e till nuk duhet te ndodh edhe pse femija mund ta kete lodhur nenen me te qarat apo tekat qe kane femijet.

Per me shume shikoni videon