Nëna nuk lindte dot fëmijë i ndodh mrekullia disa vite më vonë

0
236

Prindërit Anet dhe Garet kanë treguar për dhimbjen e tyre te madhe pasi mjeket i kane thene se nuk mund te kishin femije. Shanset ishin drejt zhdukjes apo vetem 5% shanse qe ajo te mbetej shtatzene.

Por edhe pse mjeket nuk i dhane shanse cifti nuk u dorezua. Megjithese ajo u diagnostikua me paramenopauz qe ne moshen 34 vjecare.

Por pas shume provash ajo mbeti shtazen dhe kjo ishte nje mrekulli dhe pas nente muajsh ajo lindi djalin e pare dhe mjeket mbeten te surprizuar transmeton shiko.news

Isha shume e gezuar pasi lodhja dhe mundimi na u shperblye me nje femi.
Pas femijes se pare kaluan disa vite ajo nje dite nuk po ndihej mire dhe cikli menstrual ishte vonuar ajo mori nje test shtatzenie dhe nuk i besoj syve pasi ishte serisht shtatzene.

Kur ajo ben vizite tek mjeku ajo ishte shtatzene me dy binjake, dy vajza. Muajt kaluan shpejt dhe nena lind serish femije dhe familja u be me tre femije, transmeton shiko.news

Ndaj une po e ndaj kete histori per te treguar qe nuk duhet te dorezohemi gjithmone ka nje shprese edhe pse eshte e larget. Pas veshtiresise vjen lehtesimi.