Nëna e Luizit ka mbërritur në Tiranë? Pritet që Luizi të marr surprizën e madhe

0
383

BBV2 po i afrohet fundi dhe pritet që Luizi të marrë një surprizë të madhe nga nëna e tij.

Pasi motra e Luizit errdhi në Shqipëri për të takuar Kiaren një mik i Luizit në Fun Club ka thënë se:“Ka ardhur nëna e Luizit dhe ndoshta shumë shpejt do ta kemi surprizë për Luizin në spektakël”. Luizi ka shumë kohë që po e pret nënën ta takojë në shtëpin e Big Brother.

Luizi ka thenë shpesh se nena e tij nuk do donte të dilte në televizor por me sa duket produksioni do ti bëjë një surprizë të fortë atij.

E pamunduar do të behet e mundur në finalen e madhe të BBV2 që do të ndodh në fillim te muajit Maj.