Shendeti

Receta per fytin e acaruar dhe bajamet e qelbezuara

Recetë me limon për sëmundjet gripale Për të kuruar acarimin e fytit dhe të mukozës së gojës, përdoret me efekt shumë të mirë kura që...

Lajmi i Fundit

Hiqni gurin gëlqeror nga tualeti, tenxheret dhe enët e kuzhinës me 5 metoda natyrale

Hiqni gurin gëlqeror nga tualeti, tenxheret dhe enët e kuzhinës me 5 metoda natyrale Ne në përgatit kemi identifikuar 5 metoda natyrale të pagabueshme, të...

Cmendet shqiptari mban te mbyllur gruan 22 vjecare prej vitesh ne Greqi

Është identifikuar 28-vjeçari i cili u arrestua sot nga policia greke, pasi dhunonte bashkëshorten dhe vajzën e tyre të mitur. I riu është Aurel Gëzim...

Showbiz

Stay Connected

16,985FansLike
2,458FollowersFollow
61,453SubscribersSubscribe

Lajmi i Fundit

Most Popular

Recent Comments