Mjeku i jep fund jetës në oborrin e shtëpisë së tij

0
1417

GREQI- Nje mjek eshte diagnostikuar me kancer ne moshen 60 vjecare dhe ka marre nje vendim fatal per jeten e tij.

Ai eshte vetvrare ne oborrin e tij te shtepise duke i ven flaken vetes.

Shendeti i tij kishte filluar te perkeqsohej nga semundja dhe gjendja e tij ishte e renduar.

Koleget e tij flasin fjale shume te mira per te pasi kane punuar per vite por semundja e rendoi dhe mori nje vendim shume te rend.