Me të lumtur se kurrë. Ja ku po i kalojnë pushimet Sinani me Andrren.foto

0
1561

Këngëtari Sinan Hoxha krahë me partneren, Andrra Destani, kanë nisur pushimet në United Arab Emirates, Dubai.

Çifti bashkë me vete kanë edhe djalin e tyre të vetëm, Ansi.

Nga vendi luksozë ka qenë Andrra që ka postuar imazhe për fansat në Instagram.


Familja Hoxha duket se po kalojnë për mrekulli derisa po e shijojnë motin me diell dhe bregdetin. /Kosovarja/