Marina Vjollca feston ditëlindjen por nuk do ta besoni se sa vjec mbush

Nje nga moderatoret me te mira shqiptare Marina feston sot ditelindjen e 30 sipas fotos qe poston

Ajo ka marr shume urime dhe lule pa fund.

Mbrëmjen e djeshme, e lumturuar nga surprizat dhe mbi të gjitha nga lulet e marra, bukuroshja ka ndarë një foto me ndjekësit.

Ajo ka publikuar një fotografi ku shihet mes luleve, ku në një kompozim prej tyre formon numrin 30, duke zbuluar kësisoj se Marina ka festuar përvjetor këtë vit.

“E bekuar nga Zoti për njerëzit që rrethohem. Mirënjohëse pafund për çdo urim që më keni bërë! Ju dua”, thote ajo ne postim ne rrjetet sociale.