Lajmi fundit/Zhduket në Vlorë 15-vjeçarja, kush ka informacion të njoftojë policinë, familja në

Permes nje postimi ne Facebook, gazetari Enrik Mehmeti ka bere me dije se 15-vjeçarja që shihni në foton e mëposhtme rezulton e zhdukur që prej ditës së djeshme në qytetin e Vlorës. Prinderit e saj po kerkojne ndihmen e te gjitheve pasi kanë frikë për sigurinë e saj.

Gazetari apelon që kushdo që ka informacion mbi vendndodhjen e saj të komunikojë sa më shpejt me organet kompetente dhe të ndihmojë në gjetjen e saj.

Postimi i plotë: Prindërit e një 15 vjecare kanë po e kerkojne zhdukjen e saj prej ditës së djeshme. Kur janë kthyer në banesë, 15 vjeçarja me inicialet F.S nuk ka qën në shtëpi dhe nuk ka lajmëruar askënd Në orët e vona të mbrëmjes së kaluar. Familjarët janë shprehur se kanë frikë për sigurinë e të miturës dhe nuk kanë asnjë informacion për vendndodhjen e saj.

Kush ka infoormacion të njoftojë policinë. Kush ka mundësi ta shpërndajë .