Ishte duke punuar ne Itali. Humb jeten 40 vjecari shqiptar

0
895

Një punëtor shqiptar ka humbur jetën në Itali. 40-vjeçari banues në Casale, ra nga çatia e pallatit ku po punonte

Menjëherë iu dha ndihma e parë dhe u transportua në spital, ku më pas ndërroi edhe jetë.

Në vendngjarje ka shkuar edhe policia vendase, të cilët po punojnë për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.