I dehuri hidhet nga kati i tetë i pallatit me cadër por e pëson keq

0
168

Rusi. Nje ngjarje e rende ka ndodhur ne Rusi ku mesohet se nje burre pasi kishte pire kishte dalur ne dritare te katit te tete dhe ishte hedhur me cader qe te fluturonte.

Ai bertiste duke merzitur komshinjte e tij. Deshmitaret kane filmuar ngjarjen dhe jane cuditur nga veprimet.

I dehuri ka hapur cadren dhe eshte hedhur. Ai eshte derguar me urgjence ne spital por nuk ka arritur ti mbijetoj plageve te marra.