I biri i tij ia mori jetën nuses 20-vjecari/ Flet babai i pilotit 32-vjecar: Më kanë ikur 2 fëmijë, tani vetëm te mbesa e kam mendjen

Babai i pilotit grek Babis Anagnostopoulos, i cili pranoi ngjarjen e bashkëshortes së tij caroline Krauts, ka folur për herë të parë pas ngjarjes të djalit të tij.

Mediet greke raportojnë se babai i 33-vjeçarit është shprehur se ai humbi dy fëmijë dhe se tani e gjithë vëmendja është përqendruar tek përkujdesja e mbesës, Lidias.

“Unë kam humbur dy fëmijë në këtë moment”, është shprehur babai i 33-vjeçarit.

Aktualisht foshnja ndodhet nën kujdesin e familjes së të atit, ndërsa pritet që në ditët në vazhdim Pro kuroria të vendosë për kujdestarinë e vajzës së vogël.

“E gjithë ajo që na intereson është fati i kësaj foshnje dhe ne duam të jemi sa më të përqendruar te ajo”, tha babai i Charalambos Anagnostopulos.