Humb jeten ne vendin e punes babai i 4 femijeve

0
2447

Ka ndërruar jetë në moshë të re, Florim Shala nga Kopiliqi i Poshtëm i Skenderajt.

Lajmin për humbjen e tij e kanë dhënë familjarët, të afërmit dhe shokët e të ndjerit.

Ai ka humbur jeten pas një aksidenti në vendin e punës.

Rajoni mëson se i ndjeri ka lënë pas gruan dhe 4 fëmijët.

Njoftimi i plotë:

Të Allahut jemi,te ai do te kthehemi
Zoti te falt Xhenetin florim 😭😭😭Ngushllime Familjes Shala dhe mbarë shoqeris