Sunday, September 24, 2023
HomeNEWSHumb jeten ne pune 33 vjecari nga Kruja baba i dy femijeve

Humb jeten ne pune 33 vjecari nga Kruja baba i dy femijeve

Nje ngjarje e rende ka ndodhur diten e djeshme ku mesohet se ka humbur jeten Taulant Dika. Ai ka humbur jeten duke punuar ne makineri.

Mësohet se Dika, 33 vjeç është babai i dy fëmijëve, ndërkohë që ditën e djeshme ai u godit nga tranxha, një makiner që përdoret për prerjen e shollave dhe këpucëve në fasoneri.

Mësohet se Dika, 33 vjeç është babai i dy fëmijëve, ndërkohë që ditën e djeshme ai u godit nga tranxha, një makiner që përdoret për prerjen e shollave dhe këpucëve në fasoneri.

Advertisingspot_img

Popular posts

My favorites

I'm social

0FansLike
0FollowersFollow
3,870FollowersFollow
0SubscribersSubscribe