Humb jetën fëmija 13 vjecar në Dibër

0
120

DIBER- Nje lajm i keq vjen nga fshatit Shumbat, Dibër ku mesohet se nej 13 vjecar ka humbur jeten.

13 vjecari kishte humbur dhe familja ishte ne kerkim te tij per ore te tera.

Shërbimet e Komisariatit të Policisë Dibër, mbremjen e djeshme, pas kallëzimit nga shtetasi A. S. për humbjen e djalit të vëllait të tij, shtetasit E. S., 13 vjeç, kanë nisur menjëherë kërkimet në zonën e fshatit Shumbat, bazuar në informacionet se ky shtetas ishte parë afër liqenit të këtij fshati.

Pas disa ore kerkimesht femija eshte gjetur i mbytur ne liqen.