Hajde-hajde! Vajzë me fat Tea, ja çfarë dhurate ka marrë në mes të emisionit nga i dashuri i ri

Tea Trifoni, teksa po moderonte në emisionin e saj “Goca dhe Gra” në Top Channel, i ka ardhur një buqetë me trëndafila.

Lulet kanë ardhur nga i dashuri i saj dhe në buqetën e trëndafilave kishte një pusullë, ku shkruhej: “Suksese shpirt”.

Teksa Tea e lexoi u emocionua dhe nuk munguan as nga cmimet e vajzave të tjera. Madje Olesia dhe Fatma u shprehën të re voltuara për faktin se partnerët e tyre nuk e kishin menduar një gjë të tillë.