Flet per here te pare gruaja e shqiptarit që vrau italianin dhe vajzën. Si e shpetova djalin nga thikat

0
1418

Pas ngjarjes se rende qe ndodhi ne Itali ku burri vret te dashurin e gruas dhe vajzen e tij ka reaguar diten e sotme nena qe u plagos nga ish bashkeshorti.

Ajo ka treguar se si ndodhi ngjarja:”Ka planifikuar gjithçka. Po. Sepse kam materiale se ai…Ishim duke fjetur të gjithë.”, tha ajo.

A është në punë? Ai punonte natën. Atë natë ishte pushim. Po flinim të gjithë, nuk e ndjeva që të dilte. Mori djalin të parin, do therte djalin. E ndjeva. I dola djalit për ta shpëtuar. Pastaj më goditi disa herë me thikë në shumë vende.

Sa herë ju goditi? Se di..Na goditi me thikë, me shkelma dhe na filmonte.

Po vajza? Dëgjoi zhurmë.. Vajzën se ka dashur. Do i them disa gjëra më tutje. Kur të shërohem do ja nxjerr.

Ndersa ish burri ka treguar ne gjykate se si e kishte falur gruan pasi ai nuk donte te ndahej. Por i kishte pare telefonin gruas qe po kontaktonte me komshiun dhe ai e ka pritur dhe e ka qelluar 20 here ate.