Fifit i ndodh e papritura dhe jep lajmin e keq. Video

Fifit i ka ndodhur nje e pa paritur pasi lokali i saj ka shperthyer ne flak.

Psotimin e ka bere vete Fifi ku tregon pamje nga tualeti qe i ka kapir zjarri.

Ajo ka shkruar se:“Na kaploi syri i keq”.

me poshte shikoni videon