Familja nga Dibra po shikonte Big Brother në tv. I gjenë belaja e madhe

0
749

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Dibër ku mësohet se familja Manuka është grabitur dhe më pas i kanë kërcënuar.

Natën që ishte Prime i Big Brother në orën 21e30 e gjithë familja po shikonte Bigun deri në orën 01e30.

Pasi shkuan për të fjetur gjumë gruaja bashkë më vajzën pasi burri jeton ne Angli familja ka kuptuar se ne shtepi ka pasur hajdut. Me pas kemi njoftuar policin.

Kur pashë vendin e lekëve dhe që ishin vjedhur nuk prekën asnjë gjë dhe lajmëruam policinë. Erdhën 3 policë, më pas erdhi ekspertiza. Na thanë se kishin ardhur nga fusha dhe po ashtu u zbulua edhe rruga që kishin ndjekur për t’u larguar.

Problemi eshte se pas ngjarjes famijen tone e kane kercenuar dhe ne nuk po dim cte bejm