E mbani mend ‘Bylentin’ tek ‘Dashuri e ndaluar’? Sot vajzat çmenden pas tij..

0
462

U bë i njohur në Shqipëri nga seriali “Dashuri e ndaluar” ku luante rolin e “Bylent”, djali i vogël i familjes Zijagil dhe pak vite më vonë u shfaq në rolin e “Mert” në serialin “Shtëpiake të dëshpëruara” (versioni turk).

Batuhan Karacakaya ne serialin “Dashuri e ndaluar”

Batuhan Karacakaya sot nuk është më ai djali i vogël që shihnit tek “Dashuri e ndaluar” dhe as djali adoleshent si tek “Shtëpiake të dëshpëruara”, pasi tani është rritur, ka një pamje krejt tjetër dhe po çmend vajzat e Turqisë