E ka pyetur burrin kjo/ Xhensila Myrtezaj cmend rrjetin me modelin e ri të flokëve: C’ka bërë kështu…

Xhensila Myrtezaj është një ndër këngëtaret më të dashura të ekranit. Ajo ka eksperimentuar shpeshherë me pamjen e jashtme por kësaj here i ka lënë të gjithë pa fjalë me look-un e fundit. Këngëtarja ka publikuar disa foto ku shfaqet me flokë të shkurtra dhe duket kaq ndryshe.

Shume miq e kanë komplimentuar për paraqitjen e re ndërsa kanë qenë të shumtë ata që e kanë krahasuar me Tokyo-n, personazhin e serialit të famshëm të “La Casa De Papel”. “Duroni”, kjo është kërkesa e Xhensilës për fansat. Me siguri, pamja e re ka të bëjë me klipin e ri që do të sjellë këngëtarja.

Sakaq, kujtojmë që Xhensila është angazhuar tashme dhe në biznes, me lançimin e linjës së saj me produkte kozmetike. Projekti më i fundit i saj është dueti me Lumi B, ndërsa pritet të sjellë së shpejti dhe këngën me Klajdi Harunin.