E hoqën nga puna. 40 vjecari godet me thikë pronarin, vajzen dhe dhendrin e tij

0
917

Nje ngjarje e rende ka ndodhur naten e sotme ne Laprake ku 40-vjeçari Elton Mergjushi ka goditur me thike shtetasin italian Massimo Sorvillo, bashkëshorten e tij Roxhersa Rrapollari dhe babain e saj Viktor Rrapollari.

Viktor Rrapollari e pushoi nga puna 40 vjecarin dhe pas sherrit verbal ai i ka qelluar te tre.

Gjendja e Viktor Rrapollarit eshte e rende pasi thika ka prekur zemren ndersa autori eshte ende ne kerkim.