Do martoheshin/ Aktori me origjinë shqiptare i jep fund lidhjes me gazetaren italiane, ja çfarë ka ndodhur

Aktori me origjinë shqiptare, shumë i njohur nga telenovelat turke, Can Yaman dhe Diletta Leotta i kanë dhënë fund lidhjes së tyre.

Aktori turk dhe prezantuesja italiane kaluan pushimet bashkë dhe kishin bërë plane për martesë.

Por mediat italiane raportojnë sot se dyshja nuk janë më bashkë.

Pak ditë më parë Diletta festoi ditëlindjen dhe Can nuk ishte i pranishëm, çka i vërtetuar lajmet.