Sunday, October 1, 2023
HomeNEWS

NEWS

Cfare gjeti policia pranë trupit të Alfred Vefës ne momentin kur vrau veten

Alfred Vefa u gjet i pajetë herët këtë mëngjes në një zonë të izoluar të San Casciano Val di Pesa. Makina ishte braktisur në një zonë më larg se ku gjendej trupi i pajetë i burrit. Për të vrarë...

Pas humbjes te dy prinderve vjen mbeshtetja e pare per femijet jetim te Klodiana Vefes

‘Fëmijët e Klodiana Vefës nuk do t’i lëmë vetëm’, tha me emocione kryebashkiaku i Castelfiorentino, Alessio Falorni. Ky eshte nje lajm i mire per ti ndihmuar te dy femijet e mbetur jetim. Shpresojme qe tia ulin sado pak dhimbjen...

Vajza tregon se si nena e saj humbi jeten ne makinerin e mishit ne Greqi

Nje lajm i rend vjen nga Greqia ku mesohet se humbur jeten nje grua 50-vjecare shqiptare e cila punonte ne nje dyqan ku shitej mish. Ajo punonte me gjithe vajzen 18 vjecare dhe ka qene vajza qe ka tregur se...

Vrau gruan me plumb ne koke. Gjendet trupi i pa jete i bashkeshortit

Diten e enjte ndodhi nje ngjarje shume e rende ne Itali ku mesohet se burri vrau gruan e tij me nje plumb ne koke. Pas ngjarjes ai u fshesh qe te mos kapej nga policia. Por ai eshte gjetur i...

Humb jeten duke punuar 50-vjecarja shqiptare ne Greqi

Nje lajm i keq vjen nga Greqia ku mesohet se ka humnbur jeten nje grua shqiptare e cila punonte ne nje makineri mishi. 50 vjecarja ishte duke punuar por fatkeqesishte eshte prere nga makina e mishit dhe ka humbur jeten. Pas...

Aksidentohet nga makina humb jeten vajza 8 vjecare

Një aksident i rëndë në trafik që ndodhi të mërkurën e 6 shtatorit në fshatin Rixhevë të Klinës, i shkaktoi lëndime serioze një vajze të vogël. E mitura që u godit nga një veturë, u dërgua me urgjencë në...

Mjeku 59-vjecar behet baba per here te pare. Tregon pse u divorcua nga gruaja e pare

Mjeku shqiptar Skënder Murtezani i cili është bërë baba në moshën 59-vjeçare, ka qenë në një lidhje me Skype në “Shqipëria Live”, ku tregoi emocionet dhe eksperiencën e tij. Ai jeton në Amerikë, ku ushtron edhe profesionin e tij si...

Cmendet shoferi humb kontrollin e mjetit dhe perfundon ne varreza

Një aksident i pazakontë ka ndodhur paraditen e sotme pranë varrezave publike të qytetit të Fierit. Një automjet tip “ Volkswagen” i drejtuar nga një i moshuar është përplasur me një qivur teksa ka humbur kontrollin e automjetit. Në vendngjarje ka...

“Më shpëto mua para jetës së foshnjës sonë” Fjalet e nenes cudisin te gjithe

Ardhja në jetë e një fëmije është një ngjarje që ndryshon kryekëput jetën e një gruaje. Mirëpo shtatzënia nuk është vetëm “pritja e ëmbël” për të cilën lexojmë rëndom në rrjete sociale apo dëgjojmë në TV, ajo mbart me...

Detaje te reja. Keto ishin kercenimet qe burri i bente gruas para se ta vriste

Nje histori xhelozie perfundoj ne tragjedi ne Itali ku mesohet se bashkeshorti i mori jeten gruas se tij 35 vjecare duke e qelluar me plumb. Detaje te reja jane zbardhur ku cifti po jetonte dite te veshtira dhe martesa e...
Advertisingspot_img

Popular posts

My favorites

I'm social

0FansLike
0FollowersFollow
3,873FollowersFollow
0SubscribersSubscribe