Burri rreh gruan në mes të lokalit në Korcë ditën e sotme

0
83

Nje ngjarje e rende ka ndodhur diten e sotme ne qytetin e Korces. Bashkeshorti 38 vjecar ka rrahur bashkeshorten e tij.

Ai eshte banues ne fshatin Dishnish ne qytetin e Koreces. 38 vjecari ka ushtruar dhune ndaj gras se tij dhe policia ka referuan materialet në Prokurori dhe shpallën në kërkim autorin.

Per veprime te metejshme materialet jane derguar prokurorive të rretheve gjyqësore Korçë e Pogradec.