Bie nga lartesia dhe humb jeten ylli 27 vjecar i Tik Tokut

0
134

27 vjeçari ylli i Tik Tokut, ra në një shkëmb të thepisur pranë një fari në Cabo Rojo

Trupi i tij u gjet në një shpellë nënujore

Një TikToker amerikan humbi jeten pasi u pengua nga një shkëmb bregdetar 70 metra në Puerto Riko ndërsa po xhironte video për t’i ngarkuar në llogarinë e tij ne Tik Tok.

Trupi i zhytur i njeriut u gjet të hënën nga zhytësit e Byrosë Emergjente të Puerto Rikos pasi ai ra nga shkëmbi i pjerrët bregdetar pranë një fari në Cabo Rojo një ditë më parë, tha Roja Bregdetare e SHBA.

27-vjeçari ishte në një udhëtim ditor në bregun jugperëndimor dhe për herë të fundit u pa i gjallë rreth orës 17:37 pranë buzës së shkëmbit, tha Roja Bregdetare e SHBA.

Ai eshte nje yll i Tik Tokut ku postonet video te ndryshme.I riu do ti mungoje familjes dhe fansave te tij qe e donin shume.

. .