Babai shqiptar rreh dhe godet vajzën e tij shtatzënë

0
302

GREQI-Nje ngjarje e rende ka ndodhur diten e djeshte ku vajza 22 vjecare eshte sulmuar nga babai i saj. Ajo eshte ne muajin e gjashte te shtatzenis.

Babai i saj eshte ne moshen 50 vjecare dhe jane emigrante ne Greqi.

Ai ka goditur me grushta ne koke dhe e ka shtyer vajzen e tij shtatzen.

Ajo eshte derguar me urgjenc ne spital dhe gjendja e saj eshte e mire bashke me femijen e saj.

Policia eshte ne kerkim te babait te vajzen per ta arrestuar ate.