Arjan Konomi i tha je si shimpaze/ Sindi i kthehet keq: Se me kë më ngjan ky pipirucka 2 metrosh…

Ditën e sotme Arjan Konomi iu përgjigj talljeve tc vazhdueshme të Sindit, duke publikuar një video nga vendet tropikale ku ka pushuar gjatë Gushtit.

“Nëse krokodili ngjante me Mevlanin, po kjo shimpazeja e xhunglës me kë ngjan? Më ndihmoni pak për emrin se s’po më vjen”, shkroi ai krahas videos dhe ndjekësit nuk hezituan të komentonin emrin e Sindit.

Ish-konkurrentes së “Përputhen” nuk i ka pëlqyer aspak kundërpërgjigjja e Konomit dhe e ka thumbuar sërish në rrjete sociale.

Sindi ka publikuar një video të personazhit antagonist në filmin “Përgjithmonë Shrek”, Rumpelstiltskin. “Se me kë më ngjan ky pipirucka 2 metrosh. Gjeni personazhin”, ka shkruar ajo.