58 vjecarja gjendet e pa jete pas 2 vite e gjysem ne shtepin e saj

0
172

Trupi i një gruaje qëndronte i pazbuluar për dy vjet e gjysmë në shtëpinë e saj juglindore në Londër.

Sheila Seleoane, 58, duhej të identifikohej nga të dhënat dentare pasi u gjet në dhomën e ndenjes së banesës së saj.

Zonja Seleoane u pa e gjallë për herë të fundit gjatë një vizite të mjekut të përgjithshëm në gusht 2019.

Një post-mortem zbuloi se shkaku i vdekjes së saj ishte i paqartë për shkak të gjendjes së avancuar të dekompozimit të trupit të zonjës Seleoane.

Megjithatë, ajo vuajti nga sëmundja e Crohn dhe inflamacioni i zorrëve keto mund te kene shkaqet qe ajo ka humbur jeten.