Monthly Archives: September, 2022

Ushqimi i përsosur për dëshirën seksuale, çrregullimet hormonale, ankthin, mungesën e energjisë dhe gjumin

Maca vjen nga familja brassica (mustardë), e ngjashme me rrepën dhe lakren.Ky superushqim dallohet per për burimet e saj të pabesueshme të vitaminave, mineraleve,...

Arbër Hajdari poston foton e parë nga dasma me vajzen e njohur.Foto

Ua thamë që nesër kemi dasmë dhe ja vetëm pak minuta më parë ish opiniosti i Big Brother, Arbër Hajdari na tregoi se po...

Si të përdorni karafil për të hequr erën e keqe nga banja

Pa dyshim, një nga aromat më intensive dhe të pakëndshme është era e keqe e banjës, e cila zakonisht është e ngopur dhe është...

Detektivja tregon se kush janë meshkujt që tradhëtojnë më shumë gratë

Detektivja private Shkenda Lili ka rrëfyer në një emision televiziv se ata që tradhtojnë më shumë janë burrat e martuar familjarë dhe biznesmenët. Sipas...

Si të pastroni furrën: hap pas hapi

Si të pastroni furrën: hap pas hapi Para fillimit të pastrimit të furrës, nevojiten disa hapa përgatitore, si p.sh.Hapni dritaret e kuzhinës; Për të pastruar furrën...

Grua e forte qe i ben balle cdo gjeje/ Nese ti ke keto 4 cilesi atehere ti je grua e hekurt moj shoqe

Një femër e fortë gjithmonë e respekton veten, dhe gjithashtu ka respekt për të tjerët. Për më tepër, ajo i dëgjon të tjerët dhe...

A do të vazhdojë shiu? Ja si nis muaji tetor sipas sinoptikanes..

Sipas sinoptikanes Lajda Porja, mbremjen e sotme pritet te kemi shtim te vranesirave kryesisht ne veri. Nderkohe diten e shtune do te kemi momente me...

6 gjërat që çdo prind do të donte të dinte para se të bëhej me fëmijë

Të sjellësh në jetë një fëmijë është një nga vendimet më të rëndësishme në jetë. Ndoshta edhe më i vështiri për t’u marrë. Prindërit...

Ushtari 18 vjeç, i cili ecte përkrah arkivolit të mbretëreshës gjatë funeralit, gjendet papritur i vdekur

Britania e Madhe- Gjendet i vdekur ushtari 18-vjeçar Jack Williams. Ai ishte pjesë e procesionit që ruante arkivolin në funeralin e Mbretëreshës Elizabeth, ndërsa...

43-vjeçarja i ngul thikën të dashurit në zemër teksa po kryenin marrëdhënie në një arë

Një 43-vjeçare është arrestuar në Greqi, pasi ka goditur me thikë të dashurin e saj 50-vjeçar, teksa kryenin marrëdhënie s*ksuale në një Spartë. Biznesmeni grek...

Most Read