Monthly Archives: June, 2022

Ja sa do te shkojne temperaturat diten e neserme ne vendin tone

Edhe për ditën e premte vendi do të mbetet në ndikimin e masave ajrore të qëndrueshme dhe të nxehta me origjinë nga Afrika e...

Banorja e Big Brother bëhet nënë për herë të parë

Pritjes së ëmbël i ka ardhur fundit dhe ish-banorja e Big Brother, Gerta Shino dhe partneri i saj janë bërë prindër për herë të...

Doli vetëm dy herë me të në kafe, 24-vjeçari nga Berati por se pret nga kërkesa e vajzës

Një i ri nga Berati ka vendosur që të ndajë me ndjekësit zhg ënjimin që ka përjetuar, nga vajza që ai mendonte se ishte...

Qytetari cuditet ku shkon të blejë sallam por shiko se si eshte brenda sallami

Në këto ditë të nxehta vere, të gjithë duhet të tregojmë kujdes me ushqimet që konsumojmë, pasi jo çdo gjë është e freskët dhe...

Fenomeni i rralle qe ndodhi sot ne Korce nga mot i nxehte ne bresher.Shiko si mbushen rruget/video

I nxehti afrikan ka përfshirë Shqipërinë prej disa ditësh, por duket se në disa zona të vendit rrebeshi i breshërit nuk ka munguar ditët...

Moti mer ndryshim te papritur. Ja ku ra sot reshje te dendura shiu dhe bresher. foto

Reshje breshëri janë shënuar sot në disa fshatra të Korçës. I çuditshëm është edhe fakti se në shumë qytetet të Shqipërisë, temperatura po shkon...

I perplasi te vijat e bardha, Çifti Konomi habit me deklaratën në polici: Me Ajasin tani jemi miq!

Një fund miqësor për aksidentin që u komentua mjaft në media. Ajas Sulejmani është lënë i lirë nga Gjykata e Tiranës. Shoferi 39-vjeçar i...

“Do të rrisim rrogat per..”, Rama jep lajmin e mirë: Në 1 korrik fillon..

Kryeministri Edi Rama dhe ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu kanë inspektuar sot ambientet e Spitalit Infektiv në QSUT. Rama tha se në këtë pavion po...

Kengetari Ledri Vula shtrihet në spital, partnerja e tij Sara tregon gjendjen e tij shëndetësore

Artisti i njohur, Ledri Vula, si duket nuk është në gjendje shumë të mirë shëndetësore. Gjatë ditës së sotme, Reperi është shtrirë në spital, shkruan...

Sporti shqiptar në zi, ndahet nga jeta sportisti i Kombëtares

Ish-volejbollisti i kombëtares shqiptare, Ylli Lulushi, është ndarë nga jeta në moshën 67-vjeçar. Lulushi ka qenë volejbollist i dy prej klubeve më të mëdha...

Most Read