Thursday, September 28, 2023
HomeNEWSAktorja Delinda Disha behet nene per here te dyte. Shikoni sa emer...

Aktorja Delinda Disha behet nene per here te dyte. Shikoni sa emer te bukur i ka vendos djalit

Moderatorja dhe aktorja e njohur e humorit, Delinda Disha, është bërë sot nënë për herë të dytë. Lajmin e ka zbuluar vetë ajo përmes një fotoje të publikuar në Instagram ku na prezanton edhe me bekimin e familjes së saj të bukur, Kostandinin. Më shumë se një vit më parë Delinda humbi binjakët që priste, një temë të cilën ajo e ka prekur vazhdimisht si në ekran, ashtu edhe në rrjete sociale, por sot ka gjithë lumturinë e botës në krahët e saj.

Një detaj tejet interesant që na tërhoqi vëmendjen ishte emri i vogëlushit.

Advertisingspot_img

Popular posts

My favorites

I'm social

0FansLike
0FollowersFollow
3,872FollowersFollow
0SubscribersSubscribe