Zëvendësoni darkën me këtë vakt tri herë në javë dhe pastroni zorrët

0
460

Ky vakt pastron depozitat me fekale në zorrët tuaja, zvogëlon peshën e trupit dhe redukton aciditetin në stomak.

Do t’ju duhet:

Lakër

panxhar

karota

½ lëng limoni

2 lugë gjelle vaj ulliri

Përgatitja dhe përdorimi:

Lani dhe grini imët ½ e lakrës, panxharit dhe karotës. Më pas i vendosni në një tas. Shtojini sipër vaj ulliri, lëngun e limonit.

Mos shtoni kripë.

Rezultatet e para do ti shikoni shumë shpejt!