Thursday, September 28, 2023
HomeNEWSZbulohete verteta se kush eshte Alma Kaçi dhe si arriti të fusi...

Zbulohete verteta se kush eshte Alma Kaçi dhe si arriti të fusi në kurth Safet Gjicin.

Alma Kaci eshte vajza qe futi ne kurth ish-kryebashkiakun e Kuksit, Safet Gjicin duke e filmuar ne zyren e tij.

Mendohet nje Alma e lindur ne Berat e rritur ne Fier banon ne Durres dhe i ben videot per te vendosur gjoba zyrtareve te lart te shtetit.

Burimet jo zyrtare thonë se vajza ka edhe video të tjera, ende të papublikuara me persona të njohur në Shqipëri. Alma Kaçi ka qenë e lidhur me zv.drejtorin e SHISH, Vladimir Elezi.

Ndërkohë Alma Kaçi ishte vajza që u përdor për të filmuar ish-drejtorin e Hekurudhës Genci Alizotin, në një komunikim erotik me telefon.

Genc Alizoti ish drejtori i hekurudhave u nda nga jeta në mënyrë të papritur në 2016. Një njeri pozitiv dhe me reputacion të mirë në qytetin e Durrësit.

Ai iku nga puna me opinionin publik kundër dhe më pas vdiq, pas një video masturbimi që kryente në zyrë dhe ja dërgonte të dashurës.

Ne kemi mësuar se Alma Kaçi gruaja 40 vjeçare e martuar në Durrës, është e njëjta që i ngriti kurthin edhe Alizotit, duke u hequr si franceze.

Madje hiqej edhe sikur ishte e dashuruar. Në atë kohë u fol se mund të ishte edhe e lidhur me bandat në Durrës, që donin të shtinin në dorë hekurudhën dhe sidomos vagonët për ti çuar për skrap, me vlera miliona euro.

Sipas gazetës Dita, bëhet fjalë për të njëjtën grua, e cila me sa duket e ka zanat peshkimin e zyrtarëve dhe më pas shantazhin lekë ose publikim të videos. Tashme SPAK e ka marrë në pyetje, dhe do i shkojë deri në fund skemave të përdorura nga Alma.K. që i ka marrë në qafë 2 zyrtarë të lartë dhe kush e di sa të vegjël.

Advertisingspot_img

Popular posts

My favorites

I'm social

0FansLike
0FollowersFollow
3,871FollowersFollow
0SubscribersSubscribe