Zbulohet se cfarë do të bëhet me 250 mijë dollarët që po mblidhen ne emër të Luizit

0
175

Nje llogari eshte hapur ne “GoFundMe” per Luizin. Kunati i këngëtarit Sokol Tahiri tregon se jane fansat nga Amerika qe kane kerkuar dicka te tille.

Llogaria do te manaxhohet nga e motra dhe kunati por Luizi do te vendos se cfare do te behet me parate pasi ai te dal nga BBV.

Ne shpresojm te mbledhim 250.000 dollar per Luizin me pas Luizi do te vendos se cfare do te behet me keto para.

Deri tani jane mbledhur $14,860 dollar