Zbulohet e vërteta përse 40 vjecari qëlloi me thike 64-vjeçarin, vajzën dhe dhëndrin e tij

0
1995

Nje ngajrje e rëndë ndodhi mbrëmjen e djeshme në Tirane ku një 40 vjecar qëlloi me thikë tre persona Viktor Rrapollari, 64 vjeç, vajzën e këtij të fundit, Roxhersa Rrapollari 40 vjeç dhe dhëndri italian Massimo Sorvillo.

Ditën e sotme autori është dorëzuar në polici dhe ka treguar të vërtetën përse ndodhi ngjarja.

40 vjecari ka thënë se italiani dhëndri i Viktor Rrapollari nuk i kishte dhënë paratë e punës që kishte kryer dhe kjo e kishte shtyer të bënte kete veper të rendë

Nuk kisha për qellim ti qëlloja por ata më kanë provokuar para lokalit ku po pinin kafe.