Vrau bashkëjetuesen e djalit me thikë, publikohet FOTO e 61-vjeçarit dhe vendi ku vari veten

0
750

Xhevahir Hoxha, 61-vjeç vrau mesditën e sotme bashkëjetuesin e djalit të tij, Merushe Azizin 30-vjeç duke e masakruar me thikë dhe më pas vari veten në një pemë pas banesës së tij.

Sipas fqinjëve, Hoxha e kishte paralajmëruar disa herë këtë krim, pasi nuk pranonte që djali i tij të fuste në shtëpi Merushen.

Mësohet se djali kishte qenë i martuar dhe kishte një fëmijë, por ishte ndarë për të marrë Merushen me 3 fëmijë.