Vjehrra pastron shkallët e mbuluara me gjak: Tregon se cfare beri burri pasi e vrau nusen

0
3350

Fax News ka siguruar pamjet nga brenda shtëpisë ku ndodhi ngjarjes në Fier, ku 61 vjeçari Xhevahir Hoxha vrau bashkëjetuesen e djalit të tij, 30 vjeçaren Merushe Hazizi.

Fotot tregon pamje të rënda të shkallëve të mbuluar me njolla të nuses se djalit që ishte përpjekur të dilte jashtë për të kërkuar ndihmë.

Qerime Hoxha, gruaja e 61 vjeçarit Xhevahir Hoxha, tha se ngjarja kishte ndodhur në kuzhinë dhe më pas 61 vjeçari nëkishte dalë nga shtëpia pa folur fare derisa më pas u gjet i vetëvarur në pemë.