Video/Frike tek pushuesit, rrufeja bie papritur ne breg te detit

0
260

Moti eshte perkeqesuar ne te gjithe Evropne ne reshje shiu por dhe ulje temperaturash. Pas vapes se madhe dhe te nxehtit afrikan vjen vjeshta me shira dhe stuhi.

Ndersa ne Itali rrufeja ka ndricuar te gjithe plazhin e Diano Marina: diten e djeshme rrufeja ra ne plazhin e qytezes ligure ne veri te Italise, duke prodhuar një gjëmim bubullues ku te gjithe ata qe e kane pare jane cuditur.

Pamjet në videon e mëposhtme.