Valbona ben postimin qe prek te gjithe. Humb jeten diten e sotme motra e saj. Foto

0
515

Valbona Mema ka humbur diten e sotmte motren e saj. Ajo doli dhe nga BBV pasi eshte lajmeruar se motra e saj ishte ne gjendje te rend.

Por ajo ka njoftuar sot se motra e saj ka nderruar jete.

Ajo ka bere postim ne rrjetet sociale ku poston foto dhe nje dedikim per te “pusho e qetë motra ime”.

Motra e Valbones vuante nga nje semundje e rende dhe nuk arriti dot. U prefte ne paqe.