Vajza ne Tirane shkoje te haje fast food. Shiko cfare gjen brenda

0
387

Një punonjëse e qendrës tregtare TEG ka denoncuar së fundmi një nga fast-food-et që ndodhet brenda qendrës tregtare. Ajo ka marrë pushimin e drekës dhe ka shkuar që të hajë një sanduiç, por është shokuar kur ka parë se brenda ishte një domate e kalbur. Ajo tregon se fillimisht e ka ngrënë normalisht sanduiçin, por më pas ka ndjerë një shije të çuditshme dhe ka evidentuar që domatja ishte e kalbur.

Ky nuk është rasti i parë që në qendrën tregtare TEG ndodhin raste të tilla.

Punonjësja shkruan:

Pershendetje joq , merr sandwich per te kaluar dreken ne pune dhe ja cfare gjen ne nje nga fast food-et e TEG-ut. S’na mjaftojne ilaqet qe kemi te na shtohen dhe te tjera… Ishte e mykur domatja. Nderkohe qe ndjeva shije e keqe te sandwich-i. Faleminderit!